Mis on penta-trikk jalgpalli?

Sisuliselt jalgpall on skoor vastase võimalikult palju eesmärke. Meeskond saatnud rohkem väravaid vastu vastulause meeskond, ja on võitja. Ja nagu me kõik hästi teame, on teatud nimed, mis on antud teatud arv väravaid löödud sama mängija peas. Sageli juhtub jalgpalliväljakul duplikaadid - on siis, kui üks mängija lööb kaks väravat ühe mängu. Palju rohkem haruldased kübaratriki - saate hõlpsalt arvan, et kolm palli saatis palli võrku värav vaenlase sama mängija poolt 90 minuti jooksul mängu. Aga mis on penta-trikk? Fakt on, et uskumatult harv mängijad punktisüsteem rohkem kui kolm väravat ühes mängu, nii et paljud inimesed ainult teavad, et on olemas topelt ja kübaratriki. Ja see on põhjus, miks see artikkel selgitatakse üksikasjalikult, mida penta-trikk.

Mis see on?

Seega analoogia mida sa juba tead, siis võib järeldada, et penta-trick - teatud arvu väravaid jalgpalli värava vastase ühe mängu. Aga kui palju on peas? Selgub, pärast kübaratriki olla pokkeri, mis on neli väravat ühes mängu. Aga penta-trick - see on viis eesmärki, läkitanud net vaenlase üheksakümne minuti jooksul. Loomulikult kõik need viis eesmärki on koguda ühe ja sama mängija, mis on uskumatult raske teha. Aga võibolla, tõendid esitatakse hiljem selles artiklis.

registreerimise tingimuste

Sarnaselt kahe või kolme eesmärgid, penta-trikk jalgpalli ei nõua vastavust mis tahes eritingimused. Ainuke asi, tasub meeles pidada - see on see, mida viie eesmärgid peavad skoor üks mängija ja teha seda üheksakümne minuti, see on ühe mängu. Pole tähtis, kes on liigu palli, skoor eesmärke mängu või standarditele. Loomulikult on vaja mõista, et penta-trick - see on midagi, mis on saadaval ainult juhtiv tema meeskond turniiri. On ebatõenäoline, et väike klubi saab teha skoor viie eesmärgid vaenlase, tema ülemus tugevust. Maineka turniiri, maineka viis eesmärke, mis on kogutud sees. Ja muidugi, mängib rolli, kui kiiresti need eesmärgid olid viskas. Keegi võib märkida viie väravat kogu mängu, ja et keegi ei saa seda teha palju kiiremini. Ja kuna me räägime kiirus, see on aeg edasi liikuda teooriast erijuhtudel. Kõik teoreetilisi teadmisi, et teil oli õppida penta-trick - see on, kuidas palju eesmärke tuleb lööb kicker ühe mängu. Ja nüüd me võiks pidada kõige olulisemaks saavutuseks selles valdkonnas.

Robert Lewandowski

Kui tegemist on jalgpalli mängijad, kes viskas viis eesmärke, seda võib nimetada suur hulk mängijaid tähele seda tulemust ajaloos sport. Kõigepealt aga kõik ütlevad, et 2015. aastal loodud Poola ründaja Munich "Baieri" Saksa Cup mängu vastu "Wolfsburg". Kui te ei ole jälginud, et mäng, väga palju vastamata. Asjaolu, et "Bavaria", kusjuures lemmik, kaotas "Wolf" punktisummaga 0: 1, ja Robert Lewandowski oli pingil. Aga niipea, kui ta astus valdkonnas, hakkasin luua kirjeldamatu. Tulemuseks oli võit "Bavaria" punktisummaga 5: 1, kusjuures kõik viis väravat Lewandowski. Kui viiekordselt trikk seisab üle teiste? Esiteks, ta peksti mängija, asenda, see on, kes veetis rohkem kui pool aega põllul kui enamik mängijaid. Kuid mis veel tähtsam, kiirus, millega Pole viskas oma eesmärke - ta vastamata üheksa minutit! Viis eesmärke üheksa minutit - kiireim penta-trick ajaloos jalgpalli. Ja see ei ole ainus rekord, et Robert murdis need viis eesmärki.

Lionel Messi

Nagu eespool öeldud, on väga oluline turniir, kus mängija viskas tema viis eesmärke. Juhul Lewandowski See oli Saksa Championship. Ja las Pole viskas Madrid "Real" Meistrite Liiga Poker, penta-trick märkis ta selle turniiri ei suutnud. Ja ei ole midagi üllatavat selles, et esimene mängija ajaloos lööb viis eesmärke mainekama Euroopa jalgpalli turniir, oli Lionel Messi "Barcelona", mida peetakse üheks parimaks, kui mitte parim mängija planeedil. 2012. aastal mängu vastu Leverkusen, "Bayer" Leo iseloomustas viie eesmärgid ja lõppskoori tulemustabel oli alandav Saksa meeskond - 7: 1.

Muud viiekordselt trikke

Kui aga te arvate, et see sündmus jalgpalli on uskumatult harv, te olete eksinud. Jah, viis eesmärke jalgpallur hinded palju vähem kui kaks või kolm, kuid siiski juhtub. Ja siin on mõned näited, et viimasel ajal on esinenud. Aastal 2015, Cristiano Ronaldo on väljastatud vaid kaks penta-trikk Madrid "Real". 2014. aastal viis väravat märgitud Jonathan Soriano alates "RB Salzburgi", Luiz Adriano kohta "Shakhtar" ja Carlos Eduardo on "Nice".