Riccardo Daniel: edulugu

Connoisseurs Vormel 1 Australian juht number 1 ja osa riigi kangelane kindlasti pikka aega on Mark Webber. Kuigi Mark lõpuks ei suutnud võita vähemalt ühe meistritiitli ta kadestusväärne stabiilsus rahul nende fännid saavad poodiumil, ja mõnikord võitis Grand Prix.

Teine Austraalia piloot F1 - Daniel Ricciardo - veel ei saa kiidelda nii palju auhindu oma kuulsa kaasmaalase, kuid tema võidusõidu karjääri täies hoos, mis tähendab, et see sõltub täielikult suhtumine rattur. Irooniline, see asendati Daniel Mark Webber meeskonna Red Bull, kui viimane otsustas kaasata professionaalne sport.

esinemas amatöörtasandile

Esimene sõit autode puhul, mis istus rooli Riccardo Daniel sai regulaarne kaardi. Juba üheksa aastat vana poiss sõitis ringi eakaaslastega, ja siis mõistsin, et kiire rada - see on tema kutsumus.

Kuusteist, Daniel osalesid kohalike Formula Ford meistrivõistlustel, kuid ükski kolmest võistlused ei ole võimalik teenida krediiti. Hoolimata sellest, et Austraalia võitis sõnaõigusega Aasia Vormel BMW meistrivõistlused, kus ta viskas oma esimese võidu motosport. Kokku meistrivõistlustel, Daniel Ricciardo teenitud 231 punkti ja kolmandal kohal kõigi draivereid. Veel kaks hooaega kulutatud Austraalia Formula Renault, kus ta kaitses RP Motorsport meeskonna värvides. Muide, selles seerias võistlused koos Riccardo katsetati teise tulevase liikmena F1 - Finn Valtteri Bottas.

valem 3

Aastal 2008, Riccardo Daniel Carlin Motorsport meeskonna võttis kutse vastu ja kolis Briti Vormel 3. Austraalia üsna edukalt debüteeris ringrajal Nürnberg, võitis lõplik kuuenda koha. Järgnes rida lõplik poodiumil, mis võimaldab piloodil Carlin võitis meistrivõistlustel koos 89-punktilise edumaa üle lähim rivaal. Kuna päeva etendused meistrivõistlustel teise Austraalia, David Brebema, Riccardo Daniel ta sai esimene esindaja Green mandril, mis võitis tiitli.

valemiga 1

Võistluse meistrivõistlustel, Daniel kutsus Christian Horner - Red Bull Racing meeskonna boss. Riccardo esialgu teise debütant oli katselenduritel, kuid pärast edukat Austraalia rattur lapse Toro Rosso, pakuti alaline piloot RBR, asendades meeskond kaasmaalase Mark Webber. On tähelepanuväärne, et pärast seda ümberkujundamist seas kõrgeim juhtide F1 on muutunud lihtsalt Daniel Ricciardo. Austraalia Pikkus - 180 cm.

Star №1 meeskond sel ajal muidugi oli Saksa juht Sebastian Vettel, kuid Austraalia debüüt võiks nimetada edukaks. Ta sai kohe teise kohta kodus Grand Prix, hoolimata ebatäiuslik tehniliselt auto proovi 2014 aastal. Üldiselt Ricardo kulutatud veenev debüüt hooaja RBR, viskas kolm võitu ja seitse korda poodiumil. Selle tulemusena - kolmanda koha meistrivõistluste ja palju positiivseid kommentaare mainekas avtoizdany. Meistrivõistlustel 2015 Austraalia rattur ilmus uue meeskonnakaaslase (vene Daniil Kvjat) ja osana läbimas rasketel aegadel Red Bull võttis kaheksanda lõplik koht. Aasta hiljem, 2016. aasta meistrivõistlustel, Austraalia suutis korrata oma parima saavutus, ja võtab kolmanda koha hooajal. Tähelepanuväärne on, et selles meistrivõistlustel Ricardo ainult üks kord eespool tõstatatud peas võitja Cup Grand Prix.